ISIS / Polsko - Polský týdeník ABC přináší rozhovor s Polákem, který konvertoval k islámu a odjel bojovat do Sýrie pod vlajkou ISIS. Adrian N. - nyní Abu Bakr Al Sham predikuje krutou válku v Evropě zahrnující masové vraždění nemuslimů: "Konvertujte dokud ještě máte čas. Dokud jsme se nepřišli přesvědčit do vašich domovů jestli jste věrní jedinému pravému bohu. Jestli ne, tak zemřete jako všichni nevěřící. Takové je právo Alláhovo. My zvítězíme a na Náměstí svatého Petra budeme pořádat masové popravy nevěřících.

Abu Bakr Al Sham uvádí, že v řadách Islámského státu v tuto chvíli bojuje několik tisíc obyvatel Velké Británi, Francie, Německa, Irska, Španělska, USA, Kanady, Austrálie a dalších západních zemí: "Mnozí z nich léta sledovalo filmy s Robertem de Niro či Leonardem di Caprio, poslouchalo Michala Jacksona a Madonnu, fandilo Bajernu Mnichov nebo Barceloně, oblékalo se do značek Dolge Gabana či Tommy Hilfingera, chodilo do nočních barů a na diskotéky. A najednou začali nenávidět Západ z celé duše. Tak moc, že se rozhodli  vyhlásit mu válku na život a smrt. Tak, jako Khaled Sharrouf, Australan, který odjel do války v Sýrii a byl šťastný, když mohl na internetu zveřejnit fotografii svého osmiletého syna. Dítě ve svých rukách hrdě drží uťatou hlavu muže. Otec opatřil fotografii popisem: 'Můj chlapec!'."

"Svět je plný pokrytců předstírajících, že jsou nábožensky založení. Vy říkáte, že my vraždíme? Vy nás vraždíte každodenně. Každý den pokračuje křížová výprava proti muslimům. Zabíjíte děti i ženy, ničíte celé společnosti. A ve jménu čeho?," ptá se polský bojovník ISIS. "Rozehráli jste válku na našem území a teď pláčete, že ji my přinášíme na vaše teritorium? Zamyslete se nad tím, dokud máte čas. Toto je válka - uvidíte za nedlouho."




You have no rights to post comments

Submit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn