Obvykle jim říkáme "oběti teroristického útoku". Odpočívejte v pokoji.

 

— Yvette Velasco, 27, Z Fontany. Její otec ji popsal jako "inteligentní, cílevědomou, krásnou mladou ženu".

 

— Michael Wetzel, 37, z Arrowhead se svou ženou a jejich šesti dětmi.

 

— Robert Adams, 40, z Yucaipa. Na obrázku se svou ženou. Mají spolu malou dceru.

 

Bennetta Bet-Badal, 46, z Rialta. Benneta Betbadal se narodila v Iránu v roce 1969. Do USA přiletěla v osmnácti. Utíkala před islámským extremismem a perzekucí křesťanů po iránské revoluci. Benneta se poté usadila v New Yorku. Do Californie se přestěhovala za svým manželem Arlen Verdehyou, policejním důstojníkem. Usídlili se v Rialtu a mají tři děti ve věku 10, 12 a 15 let.

 

— Sierra Clayborn, 27, z Moreno Valley. "RIP baby, miluju tě víc, než si dokážeš představit", napsala na facebook její sestra Tamishia Clayborn

 

— Aurora Godoy, 26, ze San Jacinto. Právě oslavila třetí výročí svatby se svojí láskou ze střední školy a byla před oslavou synových druhých narozenin. Právě ukončila zkušební dobu na sanbernardinském oddělení ochrany životního prostředí a těšila se na své nové zaměstnání, jak uvedla matka jejího manžela.

 

— Juan Espinoza, 50, z Highlandu. "Budu si ho vždy pamatovat, jak mi říká, že vzdělání je něco, co mi nikdy nikdo nemůže vzít", říká jeho pětadvacetiletá dcera Jerusalem Espinoza-Mendoza, která právě získala diplom na univerzitě Loma Linda. 

 

— Shannon Johnson, 45, z Los Angeles s rodinnou přítelkyní.

 

— Larry Kaufman, 42, z Rialta. Provozovatel kavárny v budově Inland Regional Center, kde se útočníci stříleli. "Miluji tě Danieli a nikdy mi nepřestaneš chybět", napsal ve čtvrtek na facebook jeho přítel Ryan Reyes.

 

— Damian Meins, 58, z Riverside. Zanechal zde svou ženu Trennu a dvě děti.

 

— Tin Nguyen, 31, ze Santa Ana byla kontrolorka kvality jídla na oddělení zdraví v San Bernardinu. "Byla nejskvělejší osobou, kterou mohl kdo potkat," napsal její přítel Dan Phu Hiep na fb. "Měla srdce větší než slunce a její osobnost byla návyková."

 

— Nicholas Thalasinos, 52, z Coltonu.

 

Díky Pamela Geller za kolekci informací.

You have no rights to post comments

Submit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn