Velká Británie - Umírněný muslim z objímací kampaně "Jsem muslim a potencionální terorista. Věříte mi natolik, že mě obejmete?" možná půjde do vězení. Důvod? Tento mírumilovný, umírněný muslim, který jasně dokazuje, že ne každý muslim je terorista, na svém facebookovém profilu napsal, že zabije poslankyni, která hlasovala tak, jak se mu nelíbilo: "Jdu k ní. Rozbiju jí okno a zatímco bude v posteli, hodím jí do baráku bombu. Ty špinavá zkur.... prasečí-zasr.... ště... ."

FOTO: Poslankyně Charlotte Leslie, které je vyhrožováno bombovým útokem.

3. prosince, když poslankyně Charlotte Leslie hlasovala pro podporu leteckých útoků proti ISIS v Sýrii, napsal mírumilovný, umírněný muslim: "Jdu jí najít, předvést jí, co to znamená zabíjet nevinné. Ty špinavá prasečí-zamr.... děv.. ."
 
Několik britských poslanců oznámilo, že po hlasování o leteckých útocích na baštu ISIS v Sýrii dostalo výhrůžky zabitím.
 
  
FOTO: Umírněný muslim pravděpodobně neodsuzuje jen poslankyně Charlotte Leslie, ale i britského premíéra. Alespoň z obrázků umírněným muslimem publikovaných na facebooku to tak vypadá.
 
 
 
FOTO: A takto vypadá - umírněný, mírumilovný muslim, který provádí kampaně za objímání muslimů.
 
 

You have no rights to post comments

Submit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn