Německo / Mühldorf - 14.1.2016  Mladá Němka(20) byla oslovena a ošahávána mužem tmavé pleti. Stalo se to na schodech, když šla do 1. patra parkoviště a tam jí šel vstříc muž s tmavou pletí a oslovil ženu větou: "Hey baby". Pak se ženy začal dotýkat a ošahávat ji. Pachatel byl vyrušen kolemjdoucím mužem, na kterého ho upozornil nejspíše další komplic.
Policie Mühldorf po pachatelích stále pátrá - telefon do Německa 08631 / 3673-0 - pro poskytnutí informací.

Toto je překlad jedné zprávy z přibližně 500ti zpráv o sexuálních útocích imigrantů v Německu od 1.1.2016

 

Všechny další články jsou k dispozici v německém jazyce s českým komentářem zde: http://www.ivcrn.cz/znasilnovaci-vlna-v-nemecku-pokracuje-ceska-media-mlci/

Nejmladším obětem sexuálního obtěžování je 3, 5, 6, 7, 8, 9 a 10 let. Zde je seznam migrantských zločinů za první čtyři týdny letošního roku. Přes 300 nezletilých dívek bylo v Německu sexuálně obtěžováno nebo znásilněno imigranty po masových sexuálních útocích 1. 1. 2016.

Seznam obsahuje celkem 510 případů zločinů včetně násilí, ověřené policejní dokumenty a novinové články vycházející z policejních záznamů, pojednávajících o sexuálním násilí na dětech, mladých dívkách a chlapcích a ženách za leden 2016. Třicet případů sexuálního násilí na dětech.

Také jsou zdokumentovány útoky, bití na veřejnosti, které imigranti konají pro zábavu. krádeže, a sexuální útoky z Německa, Švýcarska i Rakouska. Většina zdrojů jsou ověřitelné screenshoty originálních dokumentů včetně policejních čísel policejních okrsků!

You have no rights to post comments

Submit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn